Разлика помеѓу преработките на „Папа Агапит I“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: ceb:Agapito I)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Agapetus I |
941.847

уредувања