Разлика помеѓу преработките на „Пантеон (Рим)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: be:Пантэон (Рым))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Ancient monuments in Rome
| name=Пантеон
941.847

уредувања