Отвори го главното мени

Промени

с
Бот додава Шаблон: Без извори
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Sobraniemk.jpg|thumb|250px|right| [[Палата на Собранието на Република Македонија]].]]
 
941.847

уредувања