Разлика помеѓу преработките на „Падова“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sl:Padova)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox CityIT
| image_skyline = Padova-Palazzo della Ragione.jpg
941.847

уредувања