Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Mkoa wa Osmaniye)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Province TR
|name=Osmaniye
941.847

уредувања