Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Нова страница: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија - основни училишта| |слика= |име=...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија - основни училишта|
941.847

уредувања