Разлика помеѓу преработките на „Норвешка круна“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: vi:Krone Na Uy)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Currency
| image_1 = Norwegian bills.jpg
941.847

уредувања