Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sq:No Country for Old Men)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Film
| name = Нема земја за старци <br>(No Country for Old Man)
941.847

уредувања