Национална партија (Уругвај): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox_Political_Party |
party_name = Partido Nacional <br><small>''Национална партија''</small> |
941.847

уредувања