Разлика помеѓу преработките на „Националистичка народна коалиција“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Philippine Political Party
| party_name = Националистичка народна коалиција <br> ''Nationalist People's Coalition''
941.847

уредувања