Разлика помеѓу преработките на „Народна Република Бугарија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: id:Republik Rakyat Bulgaria)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Former Country
|native_name = Народна Република България
941.847

уредувања