Разлика помеѓу преработките на „На Запад ништо ново“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: vi:Phía Tây không có gì lạ)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Book
| name = На Запад ништо ново
941.847

уредувања