Мусака: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(не е грЦко туку грЧко)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Мусака''' е традиционално [[македонска кујна|македонско јадење]] со [[Турска кујна|турско]] и [[Грчка кујна|грчко]] потекло.
 
941.847

уредувања