Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Партија
|име = Монголска Народна Револуционерна Партија
941.847

уредувања