Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Брише: zh-classical:蒙娜麗莎; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{другизначења}}
 
941.847

уредувања