Разлика помеѓу преработките на „Мозарапски јазик“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: an, gl, la, pt Менува: es, hu)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Language
|име=Мозарапски јазик
941.847

уредувања