Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: до сега -> досега)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Телевизиска емисија
| show_name = Млади и неуморни| image = [[Слика:Theyoungandtherestlesslogo.jpg|250px]]
941.847

уредувања