Разлика помеѓу преработките на „Михаил Герџиков“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Image:Mihail-Gerdzhikov.jpg|мини|лево|130п|Михаил Герџиков]]
{{Шаблон:Анархизам}}
941.847

уредувања