Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: af:Guatemala-stad
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: af:Guatemala-stad)
[[Категорија:Главни градови во Средна Америка]]
 
[[af:Guatemala-stad]]
[[ar:مدينة غواتيمالا]]
[[be-x-old:Гватэмала (горад)]]
109.264

уредувања