Разлика помеѓу преработките на „Мец“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ko:메스 (프랑스))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{French commune
|native_name = Мец
941.847

уредувања