Разлика помеѓу преработките на „Абдикација“

Додаден 41 бајт ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Кралеви (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Кралеви (со користење на HotCat))
[[uk:Абдикація]]
[[zh:逊位]]
 
[[Категорија:Кралеви]]
3.883

уредувања