Разлика помеѓу преработките на „Маџари“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(+ bg)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Маџари''' е населба која се наоѓа во Скопје.
 
941.847

уредувања