Разлика помеѓу преработките на „Махалата“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(+ Населени места во Општина Струмјани)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Махалата''' е село во [[Општина Струмјани]].
 
941.847

уредувања