Разлика помеѓу преработките на „Марли ле Роа“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: uk:Марлі-ле-Руа)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{French commune|nomcommune=Марли-ле-Роа|
région=[[Ил-д-Франс (регион)|Ил-де-Франс]] |
941.847

уредувања