Разлика помеѓу преработките на „Манџурија“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sr:Манџурија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Manchuria.png|thumb|220px|Манџурија]]
 
941.847

уредувања