Разлика помеѓу преработките на „Малев“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: da:Malév)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Airline
|airline = Malév Hungarian Airlines <br> Magyar Légiközlekedési Vállalat
941.847

уредувања