1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: an:Años 1140
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: an:Años 1140)
[[Категорија:1140-ти]]
 
[[an:Años 1140]]
[[ar:ملحق:عقد 1140]]
[[ast:Años 1140]]
109.264

уредувања