Разлика помеѓу преработките на „Луј-Филип“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| align=right <!-- {{lts|Infobox_Monarc
}} this is 280 px wide --->
941.847

уредувања