Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(interwiki de)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Лојане''' е село во [[Општина Липково]].
 
941.847

уредувања