Разлика помеѓу преработките на „Масакр во Велес“

Додадени 67 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Масакри во Македонија (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Велес (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Масакри во Македонија (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Велес]]
 
[[Категорија:Масакри во Македонија]]