Разлика помеѓу преработките на „Список на државни водачи во 1793 година“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава: нова страница + интервики врски)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{SLBY|temp=SLBYn|code=|fore=1792|year=1793|aft=1794}}
 
941.847

уредувања