Разлика помеѓу преработките на „Летна универзијада - 1983“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Олимписка инфокутија
| Име = XII Летна Универзијада
941.847

уредувања