Разлика помеѓу преработките на „Леон“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: br:Rouantelezh León)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Former Country
|native_name = Reinu de Llión
941.847

уредувања