Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија германска политичка партија
|име = Левичарска партија.ПДС
941.847

уредувања