Разлика помеѓу преработките на „Констанциј II“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: jbo:fla,ui,us.iulius konstantius)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо |
име=Константиј II|
941.847

уредувања