Комисија за односи со верските заедници и религиозни групи: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Владина Агенција
| agency_name = Комисија за односи со верските заедници и религиозните групи
941.847

уредувања