Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: fa:کلرمون فران)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{French commune
|name=Клермон Феран<br />[[Податотека:Blason ville fr ClermontFerrand (PuyDome).svg|80px]]<br />[[Податотека:clermont pierre carree.jpg|270px]]|
941.847

уредувања