Разлика помеѓу преработките на „Класична архитектура“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Archhistory}}
'''Класичната архитектура''' се дели на:
941.847

уредувања