Разлика помеѓу преработките на „Керала“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: mg:Kerala)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"
|-----
941.847

уредувања