Разлика помеѓу преработките на „Квадратна милја“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: id:Mil persegi)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{dablink|Оваа статија се однесува на единица мерка. За поинакво значење, видете [[Квадратна милја (појаснување)]].}}
 
941.847

уредувања