Разлика помеѓу преработките на „Катарска крстоносна војна“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Крстоносни војни}}
[[Податотека:Pedro Berruguete - Saint Dominic Presiding over an Auto-da-fe (1475).jpg|мини|лево|200|Доминик ја претставува инквизицијата против катар]]
941.847

уредувања