Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: az:Karlovı Varı)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Geobox | settlement
<!-- *** Heading *** -->
941.847

уредувања