Разлика помеѓу преработките на „Капелекерк“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: fr:Église Notre-Dame de la Chapelle)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox religious building
|building_name=Капелекерк <br/> Église de la Chapelle
941.847

уредувања