Разлика помеѓу преработките на „Кангџијаски јазик“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: fr:Kangjia)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазик
|име= Кангџијаски јазик
941.847

уредувања