Разлика помеѓу преработките на „Канарски Острови“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right" width="285px"
|+ <big>'''Канарки острови''' </big> </br>
941.847

уредувања