Разлика помеѓу преработките на „Источнословенски јазици“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: af:Oos-Slawiese tale)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазично семејство
|name = Источнословенски јазици
941.847

уредувања