Разлика помеѓу преработките на „Ираклиј II“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Ираклиј II<br/>
941.847

уредувања