Разлика помеѓу преработките на „Избори на Филипините“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{политики на Филипините}}
'''[[Филипините]] имаат повеќепартиски систем.'''
941.847

уредувања