Разлика помеѓу преработките на „Иван IV (Русија)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: az:İvan Qroznı)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Монарх
| name =Иван IV Грозни
941.847

уредувања