Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: cs:Ivan V.)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Monarch
| name = Иван V
941.847

уредувања